حریم شخصی کاربران و امنیت اطلاعات

  • پینر با توجه به احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت آگهی اقامتگاه و یا ثبت نظر و استفاده از برخی امکانات، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. با توجه به اینکه محصول پینر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است، برای رسیدگی سریع‌تر به درخواست کاربران، اطلاعاتی مانند شماره تلفن از کاربران درخواست می گردد.

  • پینر، برای فرآیند ثبت آگهی اقامتگاه، مدارکی مانند کارت ملی و مجوز های مربوطه را از میزبانان درخواست می‌کند تا اطلاعات هویتی آن‌ها را بر اساس قوانین وبسایت، بازبینی کند. پینر مدارک شخصی کاربران را محرمانه می‌داند ولی جایز است تا از اطلاعات و مدارک ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده کند.

  • همچنین پینر ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وبسایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات یا پروموشن‌ها، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند نسب به لغو دریافت این خبرنامه‌ها اقدام کنند.

  • پینر نقد و نظرهای ارسالی کاربران را بر اساس قوانین وبسایت، بازبینی می‌کند و در صورت نیاز بر روی این نظرات ویرایش انجام می‌دهد. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پینر می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  • پینر تعهد می نماید که از اطلاعات جمع آوری شده توسط سرورهای پینر با استفاده از روش ها و ابزارهای عرفی متعدد از جمله رمزگذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و… محافظت نماید. همچنین حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است، لذا می‌بایست برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، در حفظ و نگهداری از رمز کاربری خود کوشا باشند. در صورتیکه علیرغم اتخاذ اقدامات احتیاطی و حفاظتی معمول، اشخاص ثالث به اطلاعات جمع آوری شده دسترسی غیر مجاز و غیر قانونی پیدا نمایند، پینر هیچگونه مسوولیتی در این خصوص نخواهد داشت. پینر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور به در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی کاربران به مراجع دارای صلاحیت گردد.

  • پینر همانند سایر وبسایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پینر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

  • کاربر پینر مجاز نمی باشد اطلاعات کاربران دیگر را بدون کسب رضایت صریح آنها جمع آوری، ذخیره، استفاده و یا بازنشر نماید.

  • کاربر مجاز نمی باشد از ابزارهای ارتباطی پینر برای ارسال اسپم، هرزنامه و هر گونه مضامینی که موضوع فعالیت پینر را بی اعتبار نماید و یا بر نحوه خدمات رسانی پینر تاثیر منفی بگذارد، استفاده نماید و در صورت ارسال هر گونه مطلب، محتوا و مضمونی خلاف این ضوابط، مسوولیت قانونی ارسال این مطالب بر عهده کاربر می باشد و پینر مسوولیتی در این زمینه ندارد و کاربر خاطی ملزم به جبران خسارت وارده به پینر و اشخاص ثالث می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات زیر در ارتباط باشید:
تلفن تماس: 01732237488 – 989301718989+

دفتر: گلستان-گرگان-خیابان ولیعصر-عدالت 16-پلاک 71-مجتمع کوثر